Šeštadienis, 20 Rugpjūtis 2022

Viešosios paslaugos

Galite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai pateikti savo nuomonę ar parašyti komentarą apie gimnazijos teikiamas paslaugas, jų kokybę.

Gimnazijos veiklos sritis – švietimas, kodas 85.
Gimnazijos švietimo veiklos rūšys:

Ikimokyklinis ugdymas

Priešmokyklinis ugdymas

Pradinis ugdymas

Pagrindinis ugdymas

Vidurinis ugdymas

Neformalusis vaikų švietimas

Švietimo pagalba mokiniui

Specialioji ir specialioji pedagoginė pagalba

Socialinė pedagoginė pagalba

Sveikatos priežiūra mokykloje

Gimnazija išduoda mokymosi pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas pasiekimus įteisinančius dokumentus švietimo ir mokslo ministro nustatyta tvarka.

2021-09-04

August 2022