Penktadienis, 29 Kovas 2024

TVARKARAŠTIS

„Boružiukų“ grupė

(ikimokyklinio ugdymo grupė)

Grupės veiklos modelis – 10,5 val.

Darbo laikas – 7.30 – 18.00

Grupės pedagogai:

Vita Jonikienė – mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

Alma Stankutė – mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

Leokadija Raišienė – vaiko priežiūros darbuotoja

Ikimokyklinio ugdymo grupės veiklos trukmė per dieną – 10,5 val. (7.30 – 18.00). 2020 - 2021 m. m. ,,Boružiukų” gr. pradėjo lankyti 20 vaikų: 8 mergaitės ir 12 berniukų. Ugdytinių amžius nuo 3 iki 5 metų. „Boružiukų“ grupės tikslas – plėtojant vaikų komunikavimo, pažinimo, socialinius, meninius ir saviraiškos gebėjimus, aktyvinti savimi ir savo gebėjimais pasitikinčią asmenybę bei tenkinti jų prigimtinius poreikius: norą pažinti, veikti, bendrauti. Siekiant visapusiško asmenybės ugdymo, grupėje sukuriama aplinka, kurioje vaikas inicijuojamas aktyviai veikti, tyrinėti, analizuoti, eksperimentuoti, ieškoti ir patirti atradimo džiaugsmą.

Grupės ugdymo procesas organizuojamas remiantis ikimokyklinio ugdymo programa. Taip pat naudojami tradiciniai ir netradiciniai ugdymo metodai, priemonės bei aktyviai taikomos šiuolaikinės technologijos, tokiu būdu kasdienės veiklos tampa įvairesnės, o pedagogui – paskata ieškoti naujų, įdomių ugdymo būdų. Kasdienėje ugdomojoje veikloje taikoma: „Muzikos terapija“, „Spalvų terapija“, „Liaudies kūryba kalendorinių švenčiu metu“, „Pirštukų žaidimai“, „Grūdinimosi vonelės“, „Aš kino teatre“ (animacinių filmų žiūrėjimas ar analizuojama tema pristatomos informacinės skaidrės, filmukai, kurti PowerPoint programa). Aktyviai dalyvaujama įvairiuose respublikiniuose projektuose: „Sveikatiada“, „Oranžinio traukinio kelionė“ ir daugelyje kitų, parodose, konkursuose, kuriuose ugdytiniai gali atskleisti savo kūrybinius, pažintinius, komunikacinius, socialinius gebėjimus.

Siekiant stiprinti bendravimo ir bendradarbiavimą su šeima, tėvai raginami integruotis į grupės, darželio organizuojamas šventes bei prisidėti prie grupės temų plėtojimo. Socialinio puslapio „Facebook“ uždaroje grupėje („Boružiukai“ – Darbėnų darželis“), ugdytinių tėvai gali susipažinti su kasdienės veiklos rezultatais, dalyvauti diskusijose, teikti pasiūlymus, pastabas ir idėjas.

March 2024